betray and degrade me.

12. září 2017 v 21:29 | R. |  x.
nemám nic, co bych mohla napsat. vnitřně mě to děsně sere... fakt moc. je dost náročný vůbec něco na té klávesnici ťukat... po celým dnu... ťukání, chození, dýchání.

jsem unavená. mám chuť věci vzdát. všechny věci. mám chuť si jen lehnout a umřít a strašně moc si přeju, aby to bylo takhle snadný. aby stačilo stočit se do klubíčka, zavřít oči a pevně se rozhodnout přestat dýchat. cítit, jak se dech zpomaluje a zkracuje. cítit chlad, jak pomlu vstupuje dovnitř. cítit nohy a ruce ztrácet sílu, těžknout. a pak padat. padat až na to nejhlubší, nejopravdovější dno.

je zpátky. a je silná, otupující. hlodá uprostřed plic, svírá srdce, kope do žaludku. hlava z ní těžkne, naplňuje mě mlhou a je tak... tak skutečná. tak hmatatelná, skoro ji vzít za ruku. a neustále kolem sebe mlátí, neustále křičí, vyjednává. a vyjebává... se mnou, se všema okolo. skrz mě. a je to moje chyba.


prášky mi ještě pořádně nezabraly. plácám se v tom. jsem děsně vyčerpaná, cítím, jak jsem těžká, jak se celá sotva táhnu. když chodím chce se mi brečet. ráno vstávám jen s myšlenkou na to, že se vrátím do postele. celej den myslím na to, jak se chci vrátit domů. jak se chci zabalit do deky a otočit se zády ke světlu. a pak se konečně vrátím. a jen si lehnu a obklopím se tím jediným skutečným teplem. a zavřu oči. a spím. tři čtyři hodiny. a pak jím. většinou v posteli. a pak jen věci shrnu na stůl nebo na zem a jdu spát dál.

škola a zodpovědnost a vědomí, že bych měla pracovat a nějak řešit, co bude, ve mně vyvolává jen a jen úzkost. i když je to spíš... hrůza. nedokážu to ani popsat. během těch prvních dní jsem nabyla pocitu, že to nemám šanci zvládnout. všechny ty informace. testy. projekty. povinná četba. protokoly. vztahy. ještě se ani nic neděje a já tady celý odpoledne prospím, totálně vnitřně zničená. jsem na tohle asi moc slabá.

hlavně mi chybí motivace. popravdě... nevidím důvod, abych pokračovala. sama sebe se ptám, jestli mi to za to stojí. jestli by nebylo lepší se vzdát. zůstat ráno v posteli. opít se. pořezat se a popálit a podlehnout vlně agrese a všechny strupy a nechutnou zkrabatělou kůži strhat, seškrábat, dostat se snad až na kost. vybavujou se mi detaily. nefunguju. i po té vnější stránce jsem naprosto mimo normální možnosti, můj trávící systém nespolupracuje a nebudu nikoho zasvěcovat do odpornejch věcí, co se dějou s mým tělem v posledních pár dnech, možná už i týdnech.

cítím špatnost a kritičnost toho všeho. nejsem debil. prošla jsem tím vším tam a zpátky tolikrát. zas a znova to stejný peklo, za který si ale ve finále můžu sama. nemám vůli. nemám vůli, protože jsem ponořená do týhle deprese. ale vlastně je to začarovanej kruh, protože dokud se nezbavím tohohle stavu, nemůžu vůli čekat ani v nejmenším. musím se přemoct. a teď to prostě... nedokážu.

celý mě to strašně sere. nechci volat doktorům. nechci nic vysvětlovat. nechci nic řešit. nechci se hrabat v tom, proč se tak cítím, co se stalo, jak dlouho to trvá, kolik hodin denně spím, kolik pilulek beru, proč to tak dlouho odkládám, dokud to nezačalo uvnitř mě hnít. chci normální nemoc. takovou, kdy vám odeberou krev a všechno vyčtou z kusu papíru. řeknou vám, co vám je, a vás to nestojí tři prdele úsilí, který jde za pár měsíců zase akorát do hajzlu.

nic z tohohle nechci. nechci se dál léčit a hledat cestu ven. nechci se spokojovat s tím, že to bude "k snesení". nechci pořád někomu vysvětlovat, co mi je a proč a nechci slyšet už ani jednu otázku na moje jizvy. nechci žádný chemický sračky v mým těle. chci jen ležet a spát a nemuset nikam chodit, nemuset se hýbat, nemuset se svlíkat, nemuset si česat vlasy a nemuset už nikdy vidět slunce. chci aby to nějak bezbolestně, klidně a potichu skončilo. a chci tohle svinstvo nechtít. chci nebýt celá tak špatně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Reina Sun Reina Sun | Web | 13. září 2017 v 11:17 | Reagovat

:( páni. nedovedu si ani představit, co prožíváš - tenhle člnek  jsou jen střípky..
každopádně se nevzdávej, moc bych ti přála, abych ses toho svinstva zbavila!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama