fatality.

1. června 2017 v 19:52 | R. |  x.
trochu vzpomínám. poslední dobou dost často... na kryštofa. na L. a na moji velikánskou první lásku.

jak jsme leželi v trávě a on mi říkal, že si představoval jak mě líbá snad stokrát dokola. jak jsem poprvé seděla na jeho klíně. na hádky. na nesrovnalosti. na nejistotu. na stud. jak jsme spolu vylezli na koleje uprostřed ničeho, kouřili trávu a poslouchali papa roach. dodneška si pamatuju to album, jeho zkoumavej pohled. nejkrásnější vzpomínky, co mám, trochu popletený depresí a chutí se zabít, heh. ale přesto tam jsou. nikdy bych to zpátky nevzala.

víte, asi bych dala cokoliv za to, prožít to znovu, s někým novým. takhle čistě, nevinně, pomalu a trpělivě. najít někomu, s kým svážu každou písničku, každej pocit, svoji budoucnost a sny. někoho, s kým se budu jen mlčky procházet. někoho, kdo mě vezme za svojí babičkou, protože mě miluje a protože miluje ji. někoho, kdo si mě bude prohlížet v šest ráno, nenamalovanou a se psem mezi stehnama, jako kdybych byla nejkrásnější věc, co kdy viděl. někoho, kdo bude neodolatelnej, když vyleze ze sprchy, tak moc, že budu muset ochutnat, dotknout se, vstřebat.

tolik chci tenhle novej začátek. opravdovou lásku, jaká byla tamta. ta první. ta opravdová. a možná ta životní.

ne, že by mi chyběl. nechybí mi ani jeden z těch kluků, kvůli kterým jsem probrečela noci. vždycky vím, že je to láska, když si kvůli nim ubližuju a zároveň se kvůli nim tolik snažím, to nedělat. vždycky si na konci toho všeho myslím, že novej začátek už nebude. ale není to tak... vždycky přijde. další. tolik podobnejm jim třem. mohli by bejt jeden.

pamatuju si, jak hodnej a jemnej byl. vždycky.

přemýšlím, jestli se dá jít zpátky. zrovna k tomuhle. milovat se a ne šukat. možná už se znovu ani milovat nechci. a stejně jsme... s kryštofem... jednou brečeli oba. a bylo to to ono, zpátky tam, kde jsem jednou byla. kdy se ze štěstí chvěl celej svět. a nevím, jak se to může tolik ztratit.

ani nevíte, jakou mám šílenou chuť na cigaretu.

a měla bych přestat. tolik kouřit. tolik milovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama