everything is meant to be okay.

20. května 2017 v 13:16 | R. |  x.
kafe a cigárko... téhle neřesti se asi jen tak nezbavím. zvlášť teď, když se snažím vyhnout se kafi a čokoládě, kafi a sušenkám a kafi a dortu. která z těch věcí je vůbec horší?

vypadá to, že jsem zpátky ve hře. cvičím. zdravě jím. chodím spát v deset a spím osm hodin. škoda že to není co den to kilo, heh. kupodivu, nejsem vyčerpaná ani bolavá ani znechucená. teda, zatím.

dost možná jsem dva dny zpátky ukončila vztah. dost podivně. ve vzteku. no, on o mě nikdy nebojuje. nepřemlouvá. nulová snaha. ale mě nebaví pořád řešit dokola jeho nejistotu, nespokojenost, to, že pro něj nejsem dost dobrá, že pořád chce něco víc. tentokrát nejsem naštvaná ani smutná. nejsem vůbec nic. ani mi nevadí, že ho už třeba nemám vůbec vidět. asi jo... asi trochu čekám, že se ozve, omluví, že řekne něco, co nějak změní situaci. ale popravdě... necítím moc zájem.

chci jen říct - není to všechno. nemělo by to být všechno. a možná to není láska, když už to není všechno.

když se to posralo poprvé, asi jsem si vybrala ty pocity ze ztráty. tak nějak se vyrovnala s tím, že budu žít bez něj, že nebude mojí součástí. chtěla jsem, aby byl. doopravdy moc. chtěla jsem s ním mít byt, kočku a spoustu plánů. chtěla jsem vedle něj usínat. ale nebyl první a vím, že není ani poslední. a nemám tolik času, abych jím plýtvala. ani tolik energie. vím, že ne všechno musí být až do smrti, ale proč investovat do vztahu, kterej má datum spotřeby? proč se zbytečně trápit?

no, a možná že za týden mi bude chybět tak, až mi to bude rvát žíly. možná, že se nebudu moct nadechnout a spát. ale teď... teď necítím nic. žádnou šílenou bolest. žádný slzy nepřicházej.

možná stačí, když budeme šťastnej každej zvlášť.

otec se včera po vrátil domů opilej. a tak jsem čekala, co přijde. na dny plný toho známýho puchu... kupodivu to ale vypadá, že dneska je v pohodě. normálně vařil, mluvil, protivnej jako vždycky. uvidíme.

kupodivu navzdory všemu se mě dobrá nálada drží. jsem odhodlaná nevzdat se jí kvůli věcem, který se mnou nemají co dělat nebo není v mé moci je změnit nebo ovlivnit. je to tak, jak to nejspíš být má. a já si tím nemusím kazit den. ne?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 25. května 2017 v 6:50 | Reagovat

Tak ať se tě ta nálada drží co nejdéle. Myslím, že je dobře, že jsi ten vztah ukončila když se o tebe nesnažil (jak jsem pochopila z článku). Z vlastní zkušenosti vím, že to nemá cenu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama