hours needed to find some will to live: 97756

23. dubna 2017 v 17:55 | R. |  x.
ani nevím, kde a jak začít. tak třeba... koupila jsem si dva dny zpátky novej telefon. a už včera se mi povedlo ho utopit.

nemám sílu to řešit, rozebírat, stěžovat si a znovu nad tím brečet. ale místo měsíce na něj budu dělat nejspíš tři, takže... potlesk, prosím. a tím ukončíme tuhle depresivní pasáž o tom, jaká svině je život.

vzhledem k téhle události trávím většinu dnů v práci. a odcházej mi kolena, klouby mě bolí tak, že už si to i bandážuju, mažu všelijakejma sračičkama a při chůzi ze schodů přemýšlím, jestli by nebylo lepší skočit dolů po hlavě. jakože... asi bylo. nemusela bych vydělat přes deset tisíc, nemusela bych se cítit provinile vůči sama sobě, nemusela bych řešit co všechno mám v pondělí odevzdat a je neděle večer a já pro to neudělala ještě vůbec nic...

a ano, o půl osmé mi přijede slečna z turecka, která mi tady týden bude bydlet. a já se o ni mám jakože starat. i když očividně nejsem schopná nakrmit, umýt a uložit do postele ani sama sebe. ale pokud bude chtít protáhnout brněnskejma pajzlama, ukázat levnou pizzu, lidi co dealujou trávu a nejlepší lavičky na kafe a cigárko, vybrala si správně.

chybí mi kryštof. strašně. do příští neděle asi umřu. a jemu nejspíš nechybím. nah.

pokud během následujícího týdne zemřu vyčerpáním, nervovým vypětím nebo na otravu alkoholem, chci vám říct, že jsem vás měla ráda. a že jsem taky chtěla natočit nějaký kazety jako hannah baker, ale narozdíl od té chudinky, já neměla ani čas si v klidu sednout a přemýšlet o životě. takže bohužel. jo a ještě, život je fakt těžkej, když máte bejt dospělej. ale to asi každej kromě mě tak nějak ví, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dorian Dorian | E-mail | Web | 23. dubna 2017 v 20:43 | Reagovat

Nakrmit, umýt, uložit - to je nuda. Ale tvé ostatní zdatnosti ? Street smart, baby. Vsadil bych se, že jsme se v Naproti už potkali.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama