Če-Ši

10. prosince 2013 v 21:13 | Radfordová
Asi si o našem národě budu muset něco najít na wikipedii, protože mám úplný okno. O čem že to mám teda psát?
Jsem mimořádně hodně na měkko. Čím to doprdele je? Co se zase děje? Hmm? Hormony, drahouškové, držte posraný klapačky a přestaňte mě vysírat, protože já nemám naprosto sílu řešit ty vaše věčný úlety do prčic a ještě dál.
Nejde to zažrat perníkem, nejde to zalít pivem (pivo došlo) ani přeslazenou oranžovou sračkou za tři pade z Tesca. Jestli mi dojdou lanýžový figurky, zbývá už jenom zapnout koledy a umřít.
Fajn. Měla bych se držet tématu, i když se mi moc nechce. Jednou jsem to sakra přiřadila k TT, tak... to prostě nějak půjde.
Nevím, nevím. V podstatě nejsem Češka, ale Moravanka, nebo jak se tomu nadává. Nějak jsem tohle nikdy neřešila a přijde mi jako kravina to nějak rozlišovat... A ne, nebudu tady ani plkat o krásách Moravy, víně everywhere a tak podobně. Nezajímá, hotovo.
Je přece sakra jasný, že všichni jsme děsně udělaní z místa kde žijem a jinde bysme prostě žít nechtěli. Ehm, asi až na mě. Nejsem zrovna domácí typ a hnůj kydám na hlavu kde komu a kde čemu, takže... prostě nejsem zrovna vlastenec, nebo jak se tomu říká.
Nerada (ne, kecám...) házím někoho do jednoho pytle a u národností to mám stejně. Stejně jako ne všichni angličani pijou kafe a ne všichni z Irska mají zelený vlasy... ehm, mají zelený vlasy, že jo?
Prostě a jednoduše - máme Zemana a Becherovku a máme určitě i spoustu chytrých lidí (třeba mě), máme pivo a máme vysoký školy. Máme Julču z metra, máme filozofujícího Kluse s Kryštofem a Káju Gotta, aby měl kdo vyhrávat Slavíky. Máme sakra málo dobrý hudby a máme málo kluků, kteří mě umí rozbrečet. Máme nejhezčí holky (určitěě). Mohla bych pokračovat, ale jsem moc líná... takže nic. Příště. Třeba.
Je těžký mluvit o něčem, co je mi tak blízký, protože čím líp někoho znáte, tím líp o něm můžete mluvit i psát a tím víc kravin jste schopní vymyslet. Mám podezření, že bych to posrala, takže končím. Čas vrátit se do klidnýho černýho mraku, vyhodit obaly od čokolády a jít spinkat, aby se tuky mohly hezky vázat (nebo odvázat?)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hellboynasralcelejsvet hellboynasralcelejsvet | Web | 10. prosince 2013 v 21:57 | Reagovat

Máš skvělej blog, máme podobný styl hudby:-)s článkem souhlasím, skvěle píšeš

2 Radfordová Radfordová | Web | 11. prosince 2013 v 18:20 | Reagovat

[1]: Jeej, díky :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama