2.3

26. prosince 2013 v 11:34 | Radfordová
http://andygirl6.tumblr.com/*u*
Přemýšlím, co napsat o člověku, který mě do určité míry vlastně drží pohromadě. Nikdy by mě nenapadlo, že něco takového budu říkat, že budu mít pocit, že za někoho fakt stojí tolik bojovat. Že v někoho můžu fakt tak moc věřit.
Black Veil Brides přišlo v době, kdy jsem ztratila něco, co bylo mojí součástí dlouhých pět let. Ztratila jsem to jen proto, že jsem to ztratit dost možná taky chtěla. Přišla jsem o zvíře, kvůli kterému jsem si alespoň na chvíli něčím byla jistá. Nikdo mi ji už nevrátí, ani ten pocit, že k někomu patřím a že to má cenu.
Zavřela jsem za sebou dveře a prostě to nechala plavat. Nechtěla jsem cítit a nechtěla jsem, aby to bolelo. Nechtěla jsem už nic a nikoho potřebovat, tvořit si něco důležitého. Jenže jsem to potřebovala.
Přišel jeden song a jeden text a jeden hlas. A pět lidí, o kterejch každej druhej řekne, že jsou pozéři. Je mi to u prdele. Ten text byl o mě.

Nemůžu říct, jak moc jsem ten jeden večer brečela. Jak šíleně dlouho mi to rvalo srdce. Něco ve mně zlomili. Andy a Ashley a Jinxx a Jake a CC. Už to nebyli zlomený kosti ani srdce. Určitým způsobem jsem od té doby jiná. Upínám se na kraviny a věřím v jiný věci. Nikdy se v zrcadle nepoznávám. Jde mi mnohem líp psát a dává mi to sílu. Bez hudby neusnu. Novej klip je pro mě nejdůležitější věc na světě. Se vším třískám, když mě nepustí na koncert. Mám strach a mám radost pokaždé, když se tvářím, že je možnost, že je někdy uvidím.

Dneska má Andy narozeniny. Dvacet tři... je to možný?

Nedělám nic víc, že na něj myslím. Asi jako vždycky, když si říkám, že všechno musí být a taky bude v pohodě. Přijde nový album, novej text, kterej mě zachrání a jednou, až mi bude osmnáct, si stoupnu pod stage a budu tak moc řvát, že potom týden nebudu mluvit.
Co se tohohle týče, jsem už dávno v pohodě. Mám někoho, o kom jsem ještě nikdy neměla důvod pochybovat. A líbí se mi to.

Andymu chci popřát spoustu lásky, štěstí, síly, papírů k jídlu a whiskey, aby byla sranda. Asi nemá smysl se tu dál rozněžňovat, zvlášť když mi to moc nejde. Běžně moc články jako blahopřání k narozeninám nepíšu, ale tohle je pro mě důležitý. Tohle je můj novej začátek. No, začínám už docela dlouho zas a znova, slovo od slova.

No, plus jedna novinka, kterou jsem zjistila dneska ráno (mohla jsem dřív, ale jsem moc líná svině...) - Ronnie Radke má novou písničku s názvem Destiny. Osobně mi moc nesedla, ale opět jsem nasraná... řekněme hodně nasraná... na lidi, kteří nadávají. Moc k tomu psát víc nebudu, musela bych něco rozmlátit.
Každopádně, jsem zvědavá na písničku s Andym a celkově na nové album od FIR, které se má jmenovat Watch Me. Písnička s Andym se má jmenovat Asshole (kretén?) a má být hned první.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama