Hmmm. Nerozhodně nerozhodná.

11. listopadu 2013 v 20:30 | Radfordová
Je to jednoduchý. Jsme divná. Jsem rebelka. Heh.
Ani jedno.
Tak určitěě (btw, já fakt nemám ráda hloupý kluky, kteří tohle říkaj).
Téma tohohle týdne mi nic moc neříká. Dabing vs. titulky? Really?! Ne, vážně... co o tom mám psát? Bude tu milion (možná, že víc) článků o tom, jaký výhody mají titulky (jasný, líp se naučím jazyk, naposlouchám si to, bla bla bla) a jaký výhody má dabing (však víte... dobře se u toho spí), takže si myslím, že psát to znovu je celkem dost bezúčelný.
Navíc, abych řekla pravdu, moc filmy a seriály nesleduju. Ukažte si na mě! A tak jsem to až do teď neměla nejmenší potřebu řešit.
Na takovejch hovadinách přece vůbec nezáleží, ne? A teď bacha - přichází smajlík :)Fajn. Verzi Fuck you od SWS jsem se prostě musela hodit. Když už asi nic nenapíšu, alespoň to zahřeje uši, ne?
Asi takhle - myslím, že mám nějakou fetiš na angličtinu, protože ten jazyk (mueheh) bych mohla poslouchat celé hodiny. No, vlastně to taky dělám, protože třeba hudbu poslouchám vpodstatě neustále a všechno co poslouchám je v angličtině (co si budem povídat, český věci nestojí za řeč, ve slovenských se nevyznám a jiný jazyky snad ani neznám - super, teď budu vypadat jako idiot).
Myslím, že stejně jako u všeho, je koukání na filmy s titulkama čistě o zvyku. Možná, že někdo řekne, že ho z toho bolí oči, ale i na to si jeden zvykne (zvlášť, když stejně neustále mžourá do wordu a snaží se napsat něco, co má hlavu a patu). Samozřejmě, že dabing je pohodlnější. Ale zase - nezdá se vám, že pak máte unavený uši? Hmm?
Uzavřu to takhle - knížky stejně ještě pořád vedou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ones ones | 11. listopadu 2013 v 20:48 | Reagovat

Ta animace co máš v menu se Simpsnovic Green Dayem je boží! :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama