Chci ti říct, že je to fajn.

8. listopadu 2013 v 21:42 | Radfordová
Dnešek je nechutně krásnej. Všechno je zalitý sluncem (včetně mě). Po dlouhé době si zase jednou připadám úplně v pohodě a fajn. Sakra, já miluju pátky! Ještěže bývají vždycky minimálně jednou týdně. Heh.
No, wot hepnd?
Svítilo slunce. Svítilo, svítilo, svítilo. Hřálo. Po dlouhé, dlouhatanánské době. A já, i když jsem unavená, mrtvá a v mikrospánku, jsem se konečně trochu popostrčila k větší dávce optimizmu přímo do žíly. Neberte to doslova. Já fakt nejsem žádná v drogách rozpuštěná troska. Ty svině se totiž nechcou dělit! (joke - i když blbej)

Po docela dlouhé době jsem sbalila sluchátka, psa a kapsy narvala písničkama a vyrazila do světa. Bylo to hrozně fajn. I když se musím přiznat, že poslední dobou jsem na cizí lidi fakt děsivě hnusná a dost držkuju. Nadávám nahlas, pouštím svoji uřvanou sračkózní hudbu ve vlaku, zabírám moc místa, dovolila jsme si otevřít okno, když mi bylo teplo, zatímco ostatní údajně mrzli. Neodpovídám na pozdravy (to proto, že je prostě neslyším, když mám v uších sluchátka). Jsme prostě rebel!
Navíc jsem se dneska dozvěděla, že poslouchám sračky a nerozumím hudbě. Fájn. Kam se hrabe nějaká klasika a rock, metal a já nevím co všechno to vlastně poslouchám na Bena Christovaa a jeho Bomby? Vždyť já tomu vlastně vůbec nerozumím! Drahá Terezko, je mi to líto, ale mám fakt mega chuť nakopat ti zadek. Právě jsi se sama připsala na seznam mrtvých (na odškrtávání se vrhnu, jen co mi defenitivně jebne).
Každopádně alespoň něco dobrýho jsem na tom našla a inspirovala mě to k článku, kterej by konečně mohl mít hlavu a patu (zní to divně). Tak snad jednou... Třeba spravím svůj debilní hudební vkus.
Jinak je to jako taková menší informačka a prndání asi všechno. Nemám chuť na poetický chvilky, prolízám blogy a nevěřícně kroutím hlavou. Možná, že nebudu takovej retard, jak jsem si celej život myslela!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama